UNiBON se déle než 22 let specializuje na design, technologii a výrobu originálních i typových interiérů prodejně-obchodních míst. Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme komplexní vybavení celých prodejen, Shop in Shop, P.O.P / P.O.S. materiálů z mnoha druhů plastů, kovů a dřeva.

Navrhujeme, vzorujeme a testujeme pak naše výrobky tak, aby výborně splňovaly svůj účel. Neustále hledáme nové technologie i výrobní postupy, abychom efektivně zhodnocovali investice našich klientů. Díky širokému výrobnímu zařízení jsme schopni flexibilně reagovat na všechny standardní i nestandardní situace a požadavky, kterými jsou například rychlost, kvalita, modularita, doprava a instalace, ale i náklady na konečnou cenu.

Více jak 10 let zavedený Quality Management Systém ISO 9001/2015 a neustálá snaha jeho zlepšování našim klientům garantuje vysokou spolehlivost. Také díky tomu s námi spolupracují ty nejvýznamnější světové společnosti/značky. Naše společné projekty dopravujeme a instalujeme po celé Evropě. Strategická poloha v centru Evropy, 15 minut autem od mezinárodního letiště, moderní a komplexní zázemí a showroom jsou ideální příležitostí pro Vaši návštěvu.

KONZULTACE & STRATEGIE

UKAŽTE CÍL,
NAJDEME CESTU

Zachovejte si náskok v každé situaci a buďte o krok dál. Konzultujte s námi cíle dnes, dosáhněte jich zítra. Dopřejte si ten komfort a sdělte nám jen své představy. My Vám navrhneme a doporučíme vhodná řešení a popíšeme směr a cestu. I nemožné požadavky jsou pak perfektními požadavky.

Nechte se unášet nápady a návrhy našich designérů reflektujících účel a eleganci. Vždy originální a jen pro Vás. Vždy individuální jako Vy osobně.

Design

Harmonie
emocí a funkce

„NÁPAD, KTERÉMU SE NIKDO NEUBRÁNÍ, NENÍ DOBRÝ NÁPAD.“ Oscar Wilde

KONSTRUKCE & TECHNOLOGIE

DŮMYSLNÝ
PROCES ZAČÍNÁ

Proces projekce funkce a efektivity. Zde dostává budoucí šampión svou genetickou výbavu. Má být multifunkční, skvěle vypadat, být kvalitní, cenově dostupný a rychle v cíli.

VÝVOJ & VZOROVÁNÍ

KDE MYŠLENKY
ZÍSKÁVAJÍ
REÁLNOU KONTURU

Proces ztělesnění myšlenky a know-how. Koktejl dovedností a dlouholetých zkušeností. Materializované do skutečné podoby. S velkým citem pro každý detail.

"TECHNICKÝ VÝVOJ SMĚŘUJE VŽDY OD PRIMITIVNÍHO PŘES KOMPLIKOVANÉ K JEDNODUCHÉMU." Antonie de Saint-Exupéry

Hvězda, jejíž skutečné možnosti neznají hranice. Výrobní variabilita kontra materiálové možnosti. V čele bývá ten, kdo umí kombinovat a posouvat všechny hranice možností.

STROJE & MATERIÁLY

JAK SE Z PRACHU
RODÍ HVĚZDA

Stále věrni tomu dělat práci profesionálně. Vedeni instinktem odpovědnosti a důsledné kontroly kvality. S respektem pouze jedné možné kvality. Té nejvyšší. S respektem nám vlastním.

VÝROBA & KVALITA

VYBROUŠENA
DO DETAILU

„KVALITA ZNAMENÁ DĚLAT TO DOBŘE, I KDYŽ SE NIKDO NEDÍVÁ." Henry Ford

DISTRIBUCE

PŘIPRAVENI ZVLÁDAT
COKOLI A KDEKOLI

…. Ale dost povídání. Je čas vyrazit. ….

Z vášně, která přináší všem radost z úspěchu a splněného cíle.

OCENĚNÍ & ÚSPĚCHY

VÍTĚZSTVÍ VÁŠNĚ

„TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU V ŽIVOTĚ NENÍ DĚLAT TO, CO SE NÁM LÍBÍ, ALE NALÉZT ZALÍBENÍ V TOM, CO DĚLÁME.“ Edison